Bergsøy IL

Tabell og Kampoversikt for 4. div. menn
4. div. menn
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Volda 22 17 4 1 73-24 49 55 11 7 3 1 34-12 11 10 1 0 39-12
2 Bergsøy 22 15 3 4 57-28 29 48 11 8 2 1 30-11 11 7 1 3 27-17
3 Rollon 22 10 7 5 48-36 12 37 11 7 2 2 30-18 11 3 5 3 18-18
4 Valder 22 8 9 5 49-42 7 33 11 6 3 2 31-22 11 2 6 3 18-20
5 Hødd 2 22 10 2 10 51-58 -7 32 11 5 1 5 25-25 11 5 1 5 26-33
6 SIF/Hessa 22 7 7 8 45-51 -6 28 11 5 3 3 26-22 11 2 4 5 19-29
7 Larsnes/Gursken 22 7 6 9 39-37 2 27 11 4 3 4 17-17 11 3 3 5 22-20
8 Norborg/Brattvåg 2 22 8 3 11 40-45 -5 27 11 3 3 5 18-23 11 5 0 6 22-22
9 Emblem 22 7 4 11 39-53 -14 25 11 3 2 6 19-27 11 4 2 5 20-26
10 Hareid 22 5 8 9 25-36 -11 23 11 3 4 4 14-16 11 2 4 5 11-20
11 Ørsta 22 6 4 12 55-70 -15 22 11 4 1 6 33-39 11 2 3 6 22-31
12 Blindheim 22 2 3 17 20-61 -41 9 11 1 3 7 10-22 11 1 0 10 10-39
Siste synk: 04:52
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
09.03 14:00 2 Spjelkavik 2 Emblem Spjelkavik kunstgress 3-0 23000014003
21.03 18:30 4 Emblem Stranda Emblem stadion KGB 0-3 23000014007
23.03 17:00 1 Emblem Averøykameratene Sparebanken Møre Arena 0-2 99120901062
28.03 19:55 3 Emblem Fjørtoft Emblem stadion KGB 2-1 23000014005
01.04 19:15 5 HaNo Emblem Uggedal kunstgras 4-3 23000014009
26.04 18:30 1 Emblem Volda Emblem stadion KGB 1-2 23120401002
09.05 18:30 3 Emblem Hareid Emblem stadion KGB 1-0 23120401015
16.05 18:30 4 Larsnes/Gursken Emblem Gursken River Plate 2-5 23120401020
20.05 20:00 2 Hødd 2 Emblem Høddvoll 1-4 23120401009
23.05 18:30 5 Emblem Norborg/Brattvåg 2 Emblem stadion KGB 2-5 23120401027
29.05 18:30 6 Bergsøy Emblem Havila Stadion Fosnavåg 2-1 23120401031
06.06 18:30 7 Emblem Valder Emblem stadion KGB 2-2 23120401039
13.06 18:30 8 Emblem Blindheim Emblem stadion KGB 2-1 23120401048
17.06 18:30 11 Ørsta Emblem Aurstad Arena Kunstgras 6-0 23120401065
21.06 18:30 9 Rollon Emblem Rollon kunstgress 5-2 23120401050
27.06 18:30 10 SIF/Hessa Emblem Skarbøvik stadion KGB 1-1 23120401055
16.08 18:30 12 Volda Emblem Volda kunstgras 5-1 23120401068
23.08 18:30 13 Emblem Hødd 2 Emblem stadion KGB 2-4 23120401075
30.08 18:30 14 Hareid Emblem Hareid stadion 0-0 23120401081
05.09 19:00 15 Emblem Larsnes/Gursken Emblem stadion KGB 2-2 23120401086
12.09 18:30 16 Norborg/Brattvåg 2 Emblem Uggedal stadion gras 1-2 23120401093
20.09 18:30 17 Emblem Bergsøy Emblem stadion KGB 0-2 23120401097
26.09 18:30 18 Valder Emblem Valdervoll KGB 1-3 23120401105
04.10 18:30 19 Blindheim Emblem Blindheim KGB 2 2-1 23120401114
11.10 18:30 20 Emblem Rollon Emblem stadion KGB 1-3 23120401116
17.10 18:30 21 Emblem SIF/Hessa Emblem stadion KGB 3-5 23120401121
25.10 18:30 22 Emblem Ørsta Emblem stadion KGB 3-1 23120401131

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift