Bergsøy IL

Tabell og Kampoversikt for 4. div. menn
4. div. menn
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Volda 11 8 2 1 32-13 19 26 6 2 2 1 13-7 5 6 0 0 19-6
2 Bergsøy 11 7 2 2 28-17 11 23 5 4 1 1 17-9 6 3 1 1 11-8
3 Valder 11 4 6 1 27-17 10 18 5 4 2 0 21-10 6 0 4 1 6-7
4 Norborg/Brattvåg 2 11 5 3 3 24-16 8 18 5 2 3 1 11-7 6 3 0 2 13-9
5 Rollon 11 4 4 3 25-22 3 16 5 4 1 1 19-12 6 0 3 2 6-10
6 Hødd 2 11 5 1 5 32-30 2 16 6 1 0 4 11-16 5 4 1 1 21-14
7 Larsnes/Gursken 11 4 2 5 23-17 6 14 6 1 1 3 6-9 5 3 1 2 17-8
8 Emblem 11 4 2 5 21-27 -6 14 6 2 1 2 8-10 5 2 1 3 13-17
9 SIF/Hessa 11 4 2 5 22-30 -8 14 4 4 1 2 15-13 7 0 1 3 7-17
10 Ørsta 11 3 2 6 27-37 -10 11 6 3 0 2 20-17 5 0 2 4 7-20
11 Hareid 11 2 4 5 11-20 -9 10 7 1 2 1 4-4 4 1 2 4 7-16
12 Blindheim 11 0 2 9 8-34 -26 2 5 0 2 4 6-15 6 0 0 5 2-19
Siste synk: 11:01
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
09.03 14:00 2 Spjelkavik 2 Emblem Spjelkavik kunstgress 3-0 23000014003
21.03 18:30 4 Emblem Stranda Emblem stadion KGB 0-3 23000014007
23.03 17:00 1 Emblem Averøykameratene Sparebanken Møre Arena 0-2 99120901062
28.03 19:55 3 Emblem Fjørtoft Emblem stadion KGB 2-1 23000014005
01.04 19:15 5 HaNo Emblem Uggedal kunstgras 4-3 23000014009
26.04 18:30 1 Emblem Volda Emblem stadion KGB 1-2 23120401002
09.05 18:30 3 Emblem Hareid Emblem stadion KGB 1-0 23120401015
16.05 18:30 4 Larsnes/Gursken Emblem Gursken River Plate 2-5 23120401020
20.05 20:00 2 Hødd 2 Emblem Høddvoll 1-4 23120401009
23.05 18:30 5 Emblem Norborg/Brattvåg 2 Emblem stadion KGB 2-5 23120401027
29.05 18:30 6 Bergsøy Emblem Havila Stadion Fosnavåg 2-1 23120401031
06.06 18:30 7 Emblem Valder Emblem stadion KGB 2-2 23120401039
13.06 18:30 8 Emblem Blindheim Emblem stadion KGB 2-1 23120401048
17.06 18:30 11 Ørsta Emblem Aurstad Arena Kunstgras 6-0 23120401065
21.06 18:30 9 Rollon Emblem Rollon kunstgress 5-2 23120401050
27.06 18:30 10 SIF/Hessa Emblem Skarbøvik stadion KGB 1-1 23120401055
16.08 18:30 12 Volda Emblem Volda kunstgras - 23120401068
23.08 18:30 13 Emblem Hødd 2 Emblem stadion KGB - 23120401075
30.08 18:30 14 Hareid Emblem Hareid stadion - 23120401081
05.09 19:00 15 Emblem Larsnes/Gursken Emblem stadion KGB - 23120401086
12.09 18:25 16 Norborg/Brattvåg 2 Emblem Uggedal stadion gras - 23120401093
20.09 18:30 17 Emblem Bergsøy Emblem stadion KGB - 23120401097
26.09 18:30 18 Valder Emblem Valdervoll KGB - 23120401105
04.10 18:30 19 Blindheim Emblem Blindheim KGB 2 - 23120401114
11.10 18:30 20 Emblem Rollon Emblem stadion KGB - 23120401116
17.10 18:30 21 Emblem SIF/Hessa Emblem stadion KGB - 23120401121
25.10 18:30 22 Emblem Ørsta Emblem stadion KGB - 23120401131

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift