Bergsøy IL

Tabell og Kampoversikt for 4. div. menn
4. div. menn
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Volda 11 8 2 1 32-13 19 26 6 2 2 1 13-7 5 6 0 0 19-6
2 Bergsøy 11 7 2 2 28-17 11 23 5 4 1 1 17-9 6 3 1 1 11-8
3 Valder 11 4 6 1 27-17 10 18 5 4 2 0 21-10 6 0 4 1 6-7
4 Norborg/Brattvåg 2 11 5 3 3 24-16 8 18 5 2 3 1 11-7 6 3 0 2 13-9
5 Rollon 11 4 4 3 25-22 3 16 5 4 1 1 19-12 6 0 3 2 6-10
6 Hødd 2 11 5 1 5 32-30 2 16 6 1 0 4 11-16 5 4 1 1 21-14
7 Larsnes/Gursken 11 4 2 5 23-17 6 14 6 1 1 3 6-9 5 3 1 2 17-8
8 Emblem 11 4 2 5 21-27 -6 14 6 2 1 2 8-10 5 2 1 3 13-17
9 SIF/Hessa 11 4 2 5 22-30 -8 14 4 4 1 2 15-13 7 0 1 3 7-17
10 Ørsta 11 3 2 6 27-37 -10 11 6 3 0 2 20-17 5 0 2 4 7-20
11 Hareid 11 2 4 5 11-20 -9 10 7 1 2 1 4-4 4 1 2 4 7-16
12 Blindheim 11 0 2 9 8-34 -26 2 5 0 2 4 6-15 6 0 0 5 2-19
Siste synk: 10:25
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
28.02 19:00 1 Larsnes/Gursken Giske Gursken River Plate 3-2 23000016001
14.03 18:30 2 Åmdal Larsnes/Gursken Legene kunstgras 1-6 23000016004
21.03 18:30 3 Larsnes/Gursken Hasundgot Gursken River Plate 2-2 23000016005
25.04 18:30 1 Norborg/Brattvåg 2 Larsnes/Gursken Uggedal kunstgras 2-1 23120401005
03.05 18:30 2 Larsnes/Gursken Bergsøy Gursken River Plate 0-2 23120401011
09.05 19:00 3 Valder Larsnes/Gursken Valdervoll gras 2-1 23120401016
12.05 16:00 1 Stranda Larsnes/Gursken Stranda stadion, kunstgras 1-1 23000068001
16.05 18:30 4 Larsnes/Gursken Emblem Gursken River Plate 2-5 23120401020
24.05 18:30 5 Rollon Larsnes/Gursken Rollon kunstgress 2-2 23120401026
30.05 14:00 6 Larsnes/Gursken SIF/Hessa Larsnes stadion 3-0 23120401033
03.06 18:30 11 Blindheim Larsnes/Gursken Blindheim KGB 2 0-3 23120401066
07.06 18:30 7 Ørsta Larsnes/Gursken Aurstad Arena Kunstgras 0-7 23120401041
14.06 18:30 8 Larsnes/Gursken Volda Larsnes stadion 1-2 23120401046
21.06 18:00 9 Hødd 2 Larsnes/Gursken Larsnes stadion 2-3 23120401051
24.06 19:00 2 Larsnes/Gursken FK Sykkylven Larsnes stadion 5-4 23000068002
28.06 18:30 10 Larsnes/Gursken Hareid Larsnes stadion 0-0 23120401059
15.08 19:00 12 Larsnes/Gursken Norborg/Brattvåg 2 Larsnes stadion - 23120401071
18.08 14:00 1 Vanylven Larsnes/Gursken Eidsåvoll stadion - 23000012002
23.08 18:30 13 Bergsøy Larsnes/Gursken Havila Stadion Fosnavåg - 23120401077
29.08 19:00 14 Larsnes/Gursken Valder Larsnes stadion - 23120401082
05.09 19:00 15 Emblem Larsnes/Gursken Emblem stadion KGB - 23120401086
13.09 18:30 16 Larsnes/Gursken Rollon Larsnes stadion - 23120401092
19.09 18:30 17 SIF/Hessa Larsnes/Gursken Skarbøvik stadion KGB - 23120401099
27.09 18:30 18 Larsnes/Gursken Ørsta Gursken River Plate - 23120401107
04.10 18:30 19 Volda Larsnes/Gursken Volda kunstgras - 23120401112
11.10 18:30 20 Larsnes/Gursken Hødd 2 Høddvoll - 23120401117
18.10 18:30 21 Hareid Larsnes/Gursken Hareidsmyrane KGB - 23120401125
25.10 18:30 22 Larsnes/Gursken Blindheim Gursken River Plate - 23120401132

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift