Bergsøy IL

Tabell og Kampoversikt for 4. div. menn
4. div. menn
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Bergsøy 16 12 2 2 44-19 25 38 8 6 1 1 23-9 8 6 1 1 21-10
2 Volda 16 11 4 1 48-17 31 37 8 4 3 1 24-9 8 7 1 0 24-8
3 Valder 17 6 8 3 35-29 6 26 9 5 3 0 24-12 8 1 5 3 11-17
4 Hødd 2 16 8 2 6 46-45 1 26 8 3 1 4 21-22 8 5 1 2 25-23
5 Rollon 16 5 7 4 34-29 5 22 8 4 2 2 20-14 8 1 5 2 14-15
6 Larsnes/Gursken 17 5 6 6 28-23 5 21 9 2 3 3 8-10 8 3 3 3 20-13
7 Norborg/Brattvåg 2 16 6 3 7 32-28 4 21 7 3 3 3 17-15 9 3 0 4 15-13
8 SIF/Hessa 17 5 6 6 33-39 -6 21 7 5 2 3 24-20 10 0 4 3 9-19
9 Emblem 16 5 4 7 28-39 -11 19 9 2 2 3 12-16 7 3 2 4 16-23
10 Hareid 16 3 7 6 14-25 -11 16 9 1 4 2 6-9 7 2 3 4 8-16
11 Ørsta 16 4 2 10 41-55 -14 14 8 3 0 5 26-30 8 1 2 5 15-25
12 Blindheim 17 1 3 13 16-51 -35 6 8 0 3 6 8-20 9 1 0 7 8-31
Siste synk: 15:51
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 15:00 1 Ørsta Bergsøy Aurstad Arena Kunstgras 4-5 99120901061
26.04 18:30 1 Rollon Ørsta Rollon kunstgress 3-1 23120401001
03.05 18:30 2 Ørsta SIF/Hessa Aurstad Arena Kunstgras 6-1 23120401007
10.05 18:30 3 Blindheim Ørsta Blindheim KGB 2 3-3 23120401018
16.05 18:30 4 Volda Ørsta Volda kunstgras 5-0 23120401023
27.05 18:30 5 Ørsta Hødd 2 Aurstad Arena Kunstgras 4-7 23120401029
31.05 18:30 6 Hareid Ørsta Hareidsmyrane KGB 1-0 23120401034
07.06 18:30 7 Ørsta Larsnes/Gursken Aurstad Arena Kunstgras 0-7 23120401041
14.06 18:30 8 Norborg/Brattvåg 2 Ørsta Uggedal stadion gras 2-2 23120401045
17.06 18:30 11 Ørsta Emblem Aurstad Arena Kunstgras 6-0 23120401065
21.06 18:30 9 Ørsta Bergsøy Aurstad Arena Kunstgras 4-2 23120401053
28.06 18:30 10 Valder Ørsta Valdervoll gras 6-1 23120401056
15.08 18:30 12 Ørsta Rollon Aurstad Arena Kunstgras 3-6 23120401067
22.08 18:30 13 SIF/Hessa Ørsta Skarbøvik stadion KGB 1-6 23120401073
30.08 18:30 14 Ørsta Blindheim Aurstad Arena Kunstgras 2-3 23120401084
06.09 18:30 15 Ørsta Volda Aurstad Arena Kunstgras 1-4 23120401089
16.09 18:30 16 Hødd 2 Ørsta Høddvoll 4-2 23120401095
20.09 18:30 17 Ørsta Hareid Aurstad Arena Kunstgras - 23120401100
27.09 18:30 18 Larsnes/Gursken Ørsta Gursken River Plate - 23120401107
04.10 19:00 19 Ørsta Norborg/Brattvåg 2 Aurstad Arena Kunstgras - 23120401111
11.10 18:30 20 Bergsøy Ørsta Havila Stadion Fosnavåg - 23120401119
18.10 18:30 21 Ørsta Valder Aurstad Arena Kunstgras - 23120401122
25.10 18:30 22 Emblem Ørsta Emblem stadion KGB - 23120401131

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift