Bergsøy IL

Tabell og Kampoversikt for 4. div. menn
4. div. menn
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Volda 11 8 2 1 32-13 19 26 6 2 2 1 13-7 5 6 0 0 19-6
2 Bergsøy 11 7 2 2 28-17 11 23 5 4 1 1 17-9 6 3 1 1 11-8
3 Valder 11 4 6 1 27-17 10 18 5 4 2 0 21-10 6 0 4 1 6-7
4 Norborg/Brattvåg 2 11 5 3 3 24-16 8 18 5 2 3 1 11-7 6 3 0 2 13-9
5 Rollon 11 4 4 3 25-22 3 16 5 4 1 1 19-12 6 0 3 2 6-10
6 Hødd 2 11 5 1 5 32-30 2 16 6 1 0 4 11-16 5 4 1 1 21-14
7 Larsnes/Gursken 11 4 2 5 23-17 6 14 6 1 1 3 6-9 5 3 1 2 17-8
8 Emblem 11 4 2 5 21-27 -6 14 6 2 1 2 8-10 5 2 1 3 13-17
9 SIF/Hessa 11 4 2 5 22-30 -8 14 4 4 1 2 15-13 7 0 1 3 7-17
10 Ørsta 11 3 2 6 27-37 -10 11 6 3 0 2 20-17 5 0 2 4 7-20
11 Hareid 11 2 4 5 11-20 -9 10 7 1 2 1 4-4 4 1 2 4 7-16
12 Blindheim 11 0 2 9 8-34 -26 2 5 0 2 4 6-15 6 0 0 5 2-19
Siste synk: 11:01
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
21.03 19:00 1 SIF/Hessa Volda Skarbøvik stadion KGB 4-2 99120901060
04.04 18:00 2 Herd SIF/Hessa AMFI Moa Stadion 6-0 99120901118
27.04 17:00 1 SIF/Hessa Blindheim Skarbøvik stadion KGB 3-0 23120401006
03.05 18:30 2 Ørsta SIF/Hessa Aurstad Arena Kunstgras 6-1 23120401007
10.05 18:30 3 SIF/Hessa Volda Skarbøvik stadion KGB 0-4 23120401013
15.05 18:30 4 Hødd 2 SIF/Hessa Høddvoll 4-2 23120401022
24.05 18:30 5 SIF/Hessa Hareid Skarbøvik stadion KGB 4-3 23120401025
30.05 14:00 6 Larsnes/Gursken SIF/Hessa Larsnes stadion 3-0 23120401033
06.06 18:30 7 SIF/Hessa Norborg/Brattvåg 2 Skarbøvik stadion KGB 3-1 23120401037
11.06 18:30 11 SIF/Hessa Rollon Skarbøvik stadion KGB 3-2 23120401061
14.06 18:30 8 SIF/Hessa Bergsøy Skarbøvik stadion KGB 1-2 23120401044
20.06 18:30 9 Valder SIF/Hessa Valdervoll gras 4-4 23120401049
27.06 18:30 10 SIF/Hessa Emblem Skarbøvik stadion KGB 1-1 23120401055
15.08 18:30 12 Blindheim SIF/Hessa Blindheim KGB 2 - 23120401072
22.08 18:30 13 SIF/Hessa Ørsta Skarbøvik stadion KGB - 23120401073
30.08 18:30 14 Volda SIF/Hessa Volda kunstgras - 23120401079
09.09 18:30 15 SIF/Hessa Hødd 2 Skarbøvik stadion KGB - 23120401088
13.09 18:30 16 Hareid SIF/Hessa Hareidsmyrane KGB - 23120401091
19.09 18:30 17 SIF/Hessa Larsnes/Gursken Skarbøvik stadion KGB - 23120401099
26.09 18:30 18 Norborg/Brattvåg 2 SIF/Hessa Uggedal kunstgras - 23120401103
04.10 18:30 19 Bergsøy SIF/Hessa Havila Stadion Fosnavåg - 23120401110
10.10 18:30 20 SIF/Hessa Valder Skarbøvik stadion KGB - 23120401115
17.10 18:30 21 Emblem SIF/Hessa Emblem stadion KGB - 23120401121
25.10 18:30 22 Rollon SIF/Hessa Rollon kunstgress - 23120401127

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift